Team | Pld | W | L | D | FF | FA | F | A | Dif | B | Pts | |
1
| Roxer Academy U/10 | 8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 99 | 35 | 64 | 69 | 95 Points:
|
2
| St Columba's U/11 | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 104 | 35 | 69 | 70 | 94 Points:
|
3
| Lady birds | 9 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 25 | 76 | -51 | 31 | 41 Points:
|
4
| Clinic u/9 | 9 | 1 | 6 | 2 | 0 | 0 | 33 | 115 | -82 | 31 | 39 Points:
|
Monday 17 Oct 2016 | ||||
Grading | ||||
18:00 | St Columba's U/11 | Power puff girls |
Monday 17 October 2016 | |
18:00 Willowmoore | |
Grading | |
St Columba's U/11 | |
Power puff girls | |
Monday 24 Oct 2016 | ||||
17:25 | Clinic u/9 | Roxer Academy U/10 | ||
17:25 | Lady birds | St Columba's U/11 |
Monday 24 October 2016 | |
17:25 Willowmoore | |
Clinic u/9 | |
Roxer Academy U/10 | |
17:25 Springbok | |
Lady birds | |
St Columba's U/11 | |
Monday 31 Oct 2016 | ||||
17:25 | Roxer Academy U/10 | Lady birds | ||
18:00 | St Columba's U/11 | Clinic u/9 |
Monday 31 October 2016 | |
17:25 Springbok | |
Roxer Academy U/10 | |
Lady birds | |
18:00 Springbok | |
St Columba's U/11 | |
Clinic u/9 | |
Sunday 06 Nov 2016 | ||||
06:30 | St Columba's U/11 | Roxer Academy U/10 | ||
07:40 | Roxer Academy U/10 | Lady birds | ||
08:15 | Roxer Academy U/10 | St Columba's U/11 | ||
08:50 | St Columba's U/11 | Clinic u/9 | ||
09:30 | Lady birds | Clinic u/9 | ||
11:15 | Lady birds | St Columba's U/11 | ||
12:25 | Clinic u/9 | Roxer Academy U/10 |
Sunday 06 November 2016 | |
06:30 Centurion | |
St Columba's U/11 | |
Roxer Academy U/10 | |
07:40 Wanderers | |
Roxer Academy U/10 | |
Lady birds | |
08:15 Centurion | |
Roxer Academy U/10 | |
St Columba's U/11 | |
08:50 Wanderers | |
St Columba's U/11 | |
Clinic u/9 | |
09:30 Centurion | |
Lady birds | |
Clinic u/9 | |
11:15 Centurion | |
Lady birds | |
St Columba's U/11 | |
12:25 Centurion | |
Clinic u/9 | |
Roxer Academy U/10 | |
Monday 07 Nov 2016 | ||||
17:25 | Clinic u/9 | Lady birds | ||
17:25 | St Columba's U/11 | Roxer Academy U/10 |
Monday 07 November 2016 | |
17:25 Willowmoore | |
Clinic u/9 | |
Lady birds | |
17:25 Springbok | |
St Columba's U/11 | |
Roxer Academy U/10 | |
Monday 14 Nov 2016 | ||||
17:25 | St Columba's U/11 | Lady birds | ||
17:25 | Roxer Academy U/10 | Clinic u/9 |
Monday 14 November 2016 | |
17:25 Willowmoore | |
St Columba's U/11 | |
Lady birds | |
17:25 Springbok | |
Roxer Academy U/10 | |
Clinic u/9 | |
Monday 21 Nov 2016 | ||||
17:25 | Lady birds | Roxer Academy U/10 | ||
18:00 | Clinic u/9 | St Columba's U/11 |
Monday 21 November 2016 | |
17:25 Willowmoore | |
Lady birds | |
Roxer Academy U/10 | |
18:00 Willowmoore | |
Clinic u/9 | |
St Columba's U/11 | |
Monday 28 Nov 2016 | ||||
17:25 | Clinic u/9 | Roxer Academy U/10 | ||
17:25 | Lady birds | St Columba's U/11 |
Monday 28 November 2016 | |
17:25 Willowmoore | |
Clinic u/9 | |
Roxer Academy U/10 | |
17:25 Springbok | |
Lady birds | |
St Columba's U/11 | |
Monday 09 Jan 2017 | ||||
17:25 | Clinic u/9 | Lady birds |
Monday 09 January 2017 | |
17:25 Willowmoore | |
Clinic u/9 | |
Lady birds | |
Monday 16 Jan 2017 | ||||
17:25 | St Columba's U/11 | Lady birds | ||
17:25 | Roxer Academy U/10 | Clinic u/9 |
Monday 16 January 2017 | |
17:25 Willowmoore | |
St Columba's U/11 | |
Lady birds | |
17:25 Springbok | |
Roxer Academy U/10 | |
Clinic u/9 | |
Monday 23 Jan 2017 | ||||
17:25 | Lady birds | Roxer Academy U/10 | ||
17:25 | Clinic u/9 | St Columba's U/11 |
Monday 23 January 2017 | |
17:25 Willowmoore | |
Lady birds | |
Roxer Academy U/10 | |
17:25 Springbok | |
Clinic u/9 | |
St Columba's U/11 | |
Monday 30 Jan 2017 | ||||
QF 2 | ||||
17:25 | Lady birds | Clinic u/9 | ||
QF 1 | ||||
17:25 | Roxer Academy U/10 | St Columba's U/11 |
Monday 30 January 2017 | |
17:25 Willowmoore | |
QF 2 | |
Lady birds | |
Clinic u/9 | |
17:25 Springbok | |
QF 1 | |
Roxer Academy U/10 | |
St Columba's U/11 | |
Monday 06 Feb 2017 | ||||
SF 1 | ||||
16:50 | Roxer Academy U/10 | Lady birds | ||
Gold Final | ||||
17:25 | St Columba's U/11 | Roxer Academy U/10 | ||
Bronze finals | ||||
17:25 | Clinic u/9 | Lady birds |
Monday 06 February 2017 | |
16:50 Willowmoore | |
SF 1 | |
Roxer Academy U/10 | |
Lady birds | |
17:25 Willowmoore | |
Gold Final | |
St Columba's U/11 | |
Roxer Academy U/10 | |
17:25 Springbok | |
Bronze finals | |
Clinic u/9 | |
Lady birds | |