Team | Pld | W | L | D | FF | FA | F | A | Dif | B | Pts | |
1
| Montague Rebels | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 23 | 12 | 11 | 6 | 9 Points:
|
2
| A-Gas FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Catalans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Dville Gents (C) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Eskom FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| FC Hlasela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Fourtune FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Harkers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Immortals (A) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Lil Kings (A) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| MST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Rebels FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| RED DEVILS (Soccer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Sterile Stumpies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Team (A) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Team (B) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| The DiCaprio's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| The Sig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Villareal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Weatherford (A) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
| Weatherford (B) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22
| BMC All Stars | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 | -8 | 0 | 0 Points:
|
23
| AGM Sports | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | -10 | 0 | 0 Points:
|
24
| Milan FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | -20 | 0 | 0 Points:
|
24
| Sophomore United | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | -20 | 0 | 0 Points:
|
Sunday 21 Feb 2016 | ||||
12:15 | Revlogs | Revlogs |
Sunday 21 February 2016 | |
12:15 Camp Nou | |
Revlogs | |
Revlogs | |
Monday 22 Feb 2016 | ||||
16:00 | Azzuri Aces | Sophomore United | ||
18:30 | Bomb Squad | Tycon United | ||
19:15 | Ama-Caustic (Protea A) | Triple X | ||
20:00 | The Usual Suspects | Cpt Ballerz | ||
20:45 | Berry & Donaldson (Soccer) | Titans | ||
21:30 | Legend Killers (Soccer) | Naranek |
Monday 22 February 2016 | |
16:00 Camp Nou | |
Azzuri Aces | |
Sophomore United | |
18:30 Camp Nou | |
Bomb Squad | |
Tycon United | |
19:15 Camp Nou | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
Triple X | |
20:00 Camp Nou | |
The Usual Suspects | |
Cpt Ballerz | |
20:45 Camp Nou | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
Titans | |
21:30 Camp Nou | |
Legend Killers (Soccer) | |
Naranek | |
Tuesday 23 Feb 2016 | ||||
18:30 | D.O.S | Northern Knights | ||
20:00 | Eurolux (Soccer) | Shine-on Motors | ||
20:45 | Kimberly Clark SA | Kwencha Strikers | ||
20:45 | Lipco | Revlogs |
Tuesday 23 February 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
D.O.S | |
Northern Knights | |
20:00 Camp Nou | |
Eurolux (Soccer) | |
Shine-on Motors | |
20:45 Wembley | |
Kimberly Clark SA | |
Kwencha Strikers | |
20:45 Camp Nou | |
Lipco | |
Revlogs | |
Wednesday 24 Feb 2016 | ||||
18:30 | Milan FC | Tsiba B | ||
19:15 | UnReal Warriors | Team Shebeen | ||
19:15 | Kappa Newbs | Tsiba HCBA | ||
20:00 | Warriors Utd | Ajax | ||
20:45 | Nimble | The 021z | ||
20:45 | Palm City | Varsity College (soccer) | ||
21:30 | PrimeTronics | BMC All Stars |
Wednesday 24 February 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Milan FC | |
Tsiba B | |
19:15 Wembley | |
UnReal Warriors | |
Team Shebeen | |
19:15 Camp Nou | |
Kappa Newbs | |
Tsiba HCBA | |
20:00 Camp Nou | |
Warriors Utd | |
Ajax | |
20:45 Wembley | |
Nimble | |
The 021z | |
20:45 Camp Nou | |
Palm City | |
Varsity College (soccer) | |
21:30 Wembley | |
PrimeTronics | |
BMC All Stars | |
Thursday 25 Feb 2016 | ||||
18:30 | GSK (soccer) | Montague Rebels | ||
18:30 | Dungeon Dragons | Mbambo Team | ||
19:15 | Abadlali | Legends (Amajita FC) | ||
19:15 | CC Rebels | Power Strangers | ||
20:00 | Team Ugly Bubble | Maersk Legends (Soccer) | ||
20:00 | Newbies | Imagine FC | ||
20:45 | AGM Sports | Vikings | ||
20:45 | Harmonious Pools A | Triple X |
Thursday 25 February 2016 | |
18:30 Wembley | |
GSK (soccer) | |
Montague Rebels | |
18:30 Camp Nou | |
Dungeon Dragons | |
Mbambo Team | |
19:15 Wembley | |
Abadlali | |
Legends (Amajita FC) | |
19:15 Camp Nou | |
CC Rebels | |
Power Strangers | |
20:00 Wembley | |
Team Ugly Bubble | |
Maersk Legends (Soccer) | |
20:00 Camp Nou | |
Newbies | |
Imagine FC | |
20:45 Wembley | |
AGM Sports | |
Vikings | |
20:45 Camp Nou | |
Harmonious Pools A | |
Triple X | |
Monday 29 Feb 2016 | ||||
16:15 | Triple X | The Usual Suspects | ||
18:30 | Berry & Donaldson (Soccer) | Ama-Caustic (Protea A) | ||
19:15 | Naranek | Tycon United | ||
20:00 | Sophomore United | Bomb Squad | ||
20:45 | Titans | Cpt Ballerz | ||
21:30 | Legend Killers (Soccer) | Azzuri Aces |
Monday 29 February 2016 | |
16:15 Camp Nou | |
Triple X | |
The Usual Suspects | |
18:30 Camp Nou | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
19:15 Camp Nou | |
Naranek | |
Tycon United | |
20:00 Camp Nou | |
Sophomore United | |
Bomb Squad | |
20:45 Camp Nou | |
Titans | |
Cpt Ballerz | |
21:30 Camp Nou | |
Legend Killers (Soccer) | |
Azzuri Aces | |
Tuesday 01 Mar 2016 | ||||
18:30 | Revlogs | D.O.S | ||
19:15 | Lipco | Rbs Predators | ||
19:15 | Two Oceans Soccer | Eurolux (Soccer) | ||
20:00 | Northern Knights | Kwencha Strikers | ||
20:00 | Jammers | Kimberly Clark SA | ||
20:45 | Queenspark FC | Newbies |
Tuesday 01 March 2016 | |
18:30 Wembley | |
Revlogs | |
D.O.S | |
19:15 Wembley | |
Lipco | |
Rbs Predators | |
19:15 Camp Nou | |
Two Oceans Soccer | |
Eurolux (Soccer) | |
20:00 Wembley | |
Northern Knights | |
Kwencha Strikers | |
20:00 Camp Nou | |
Jammers | |
Kimberly Clark SA | |
20:45 Camp Nou | |
Queenspark FC | |
Newbies | |
Wednesday 02 Mar 2016 | ||||
18:30 | Team Shebeen | Tsiba B | ||
19:15 | Palm City | The A Team | ||
19:15 | UnReal Warriors | Tsiba HCBA | ||
20:00 | Varsity College (soccer) | Kappa Newbs | ||
20:00 | Nimble | Ajax | ||
20:45 | The 021z | Unique | ||
20:45 | PrimeTronics | Warriors Utd | ||
23:30 | Milan FC | Palm City |
Wednesday 02 March 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Team Shebeen | |
Tsiba B | |
19:15 Wembley | |
Palm City | |
The A Team | |
19:15 Camp Nou | |
UnReal Warriors | |
Tsiba HCBA | |
20:00 Wembley | |
Varsity College (soccer) | |
Kappa Newbs | |
20:00 Camp Nou | |
Nimble | |
Ajax | |
20:45 Wembley | |
The 021z | |
Unique | |
20:45 Camp Nou | |
PrimeTronics | |
Warriors Utd | |
23:30 Wembley | |
Milan FC | |
Palm City | |
Thursday 03 Mar 2016 | ||||
17:45 | Team (A) | Team (B) | ||
18:30 | Team Ugly Bubble | Shine-on Motors | ||
19:15 | Harmonious Pools A | Lucky Stars | ||
19:15 | Maersk Legends (Soccer) | Montague Rebels | ||
20:00 | CSM (A) | Legends (Amajita FC) | ||
20:00 | Imagine FC | Mbambo Team | ||
20:45 | Vikings | GSK (soccer) | ||
20:45 | Power Strangers | Dungeon Dragons | ||
21:30 | Newbies | CC Rebels |
Thursday 03 March 2016 | |
17:45 Camp Nou | |
Team (A) | |
Team (B) | |
18:30 Wembley | |
Team Ugly Bubble | |
Shine-on Motors | |
19:15 Wembley | |
Harmonious Pools A | |
Lucky Stars | |
19:15 Camp Nou | |
Maersk Legends (Soccer) | |
Montague Rebels | |
20:00 Wembley | |
CSM (A) | |
Legends (Amajita FC) | |
20:00 Camp Nou | |
Imagine FC | |
Mbambo Team | |
20:45 Wembley | |
Vikings | |
GSK (soccer) | |
20:45 Camp Nou | |
Power Strangers | |
Dungeon Dragons | |
21:30 Wembley | |
Newbies | |
CC Rebels | |
Friday 04 Mar 2016 | ||||
18:40 | Team (A) | Team (B) |
Friday 04 March 2016 | |
18:40 Camp Nou | |
Team (A) | |
Team (B) | |
Monday 07 Mar 2016 | ||||
16:20 | Legend Killers (Soccer) | Sophomore United | ||
18:30 | Cpt Ballerz | Ama-Caustic (Protea A) | ||
19:15 | Tycon United | Azzuri Aces | ||
20:00 | Berry & Donaldson (Soccer) | Triple X | ||
20:00 | Naranek | Bomb Squad | ||
20:45 | Titans | The Usual Suspects | ||
21:30 | Legend Killers (Soccer) | The A Team |
Monday 07 March 2016 | |
16:20 Camp Nou | |
Legend Killers (Soccer) | |
Sophomore United | |
18:30 Camp Nou | |
Cpt Ballerz | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
19:15 Camp Nou | |
Tycon United | |
Azzuri Aces | |
20:00 Wembley | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
Triple X | |
20:00 Camp Nou | |
Naranek | |
Bomb Squad | |
20:45 Camp Nou | |
Titans | |
The Usual Suspects | |
21:30 Camp Nou | |
Legend Killers (Soccer) | |
The A Team | |
Tuesday 08 Mar 2016 | ||||
18:30 | D.O.S | Rbs Predators | ||
19:15 | Revlogs | Jammers | ||
19:15 | Two Oceans Soccer | Lipco | ||
20:00 | Kimberly Clark SA | Eurolux (Soccer) | ||
20:00 | Kwencha Strikers | Queenspark FC | ||
20:45 | Newbies | Kappa Newbs | ||
20:45 | Northern Knights | Warriors |
Tuesday 08 March 2016 | |
18:30 Wembley | |
D.O.S | |
Rbs Predators | |
19:15 Wembley | |
Revlogs | |
Jammers | |
19:15 Camp Nou | |
Two Oceans Soccer | |
Lipco | |
20:00 Wembley | |
Kimberly Clark SA | |
Eurolux (Soccer) | |
20:00 Camp Nou | |
Kwencha Strikers | |
Queenspark FC | |
20:45 Wembley | |
Newbies | |
Kappa Newbs | |
20:45 Camp Nou | |
Northern Knights | |
Warriors | |
Wednesday 09 Mar 2016 | ||||
18:30 | Team (A) | Team (B) | ||
19:15 | Tsiba B | Tsiba HCBA | ||
19:15 | Warriors Utd | Varsity College (soccer) | ||
20:00 | UnReal Warriors | Kappa Newbs | ||
20:00 | Nimble | PrimeTronics | ||
20:45 | Unique | The A Team | ||
20:45 | Team Shebeen | Palm City | ||
21:30 | Ajax | The 021z |
Wednesday 09 March 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Team (A) | |
Team (B) | |
19:15 Wembley | |
Tsiba B | |
Tsiba HCBA | |
19:15 Camp Nou | |
Warriors Utd | |
Varsity College (soccer) | |
20:00 Wembley | |
UnReal Warriors | |
Kappa Newbs | |
20:00 Camp Nou | |
Nimble | |
PrimeTronics | |
20:45 Wembley | |
Unique | |
The A Team | |
20:45 Camp Nou | |
Team Shebeen | |
Palm City | |
21:30 Wembley | |
Ajax | |
The 021z | |
Thursday 10 Mar 2016 | ||||
18:30 | Maersk Legends (Soccer) | GSK (soccer) | ||
18:30 | Mbambo Team | CC Rebels | ||
19:15 | Imagine FC | Dungeon Dragons | ||
19:15 | Legends (Amajita FC) | Masterparts | ||
20:00 | Newbies | Power Strangers | ||
20:00 | Abadlali | Harmonious Pools A | ||
20:45 | CSM (A) | Lucky Stars | ||
20:45 | Azzurri | Shine-on Motors |
Thursday 10 March 2016 | |
18:30 Wembley | |
Maersk Legends (Soccer) | |
GSK (soccer) | |
18:30 Camp Nou | |
Mbambo Team | |
CC Rebels | |
19:15 Wembley | |
Imagine FC | |
Dungeon Dragons | |
19:15 Camp Nou | |
Legends (Amajita FC) | |
Masterparts | |
20:00 Wembley | |
Newbies | |
Power Strangers | |
20:00 Camp Nou | |
Abadlali | |
Harmonious Pools A | |
20:45 Wembley | |
CSM (A) | |
Lucky Stars | |
20:45 Camp Nou | |
Azzurri | |
Shine-on Motors | |
Monday 14 Mar 2016 | ||||
18:30 | Cpt Ballerz | Berry & Donaldson (Soccer) | ||
19:15 | Ama-Caustic (Protea A) | The Usual Suspects | ||
20:00 | Azzuri Aces | Bomb Squad | ||
20:45 | Triple X | Titans | ||
21:30 | Tycon United | Legend Killers (Soccer) | ||
23:30 | Sophomore United | Naranek |
Monday 14 March 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Cpt Ballerz | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
19:15 Camp Nou | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
The Usual Suspects | |
20:00 Camp Nou | |
Azzuri Aces | |
Bomb Squad | |
20:45 Camp Nou | |
Triple X | |
Titans | |
21:30 Camp Nou | |
Tycon United | |
Legend Killers (Soccer) | |
23:30 Camp Nou | |
Sophomore United | |
Naranek | |
Tuesday 15 Mar 2016 | ||||
18:30 | Queenspark FC | Northern Knights | ||
19:15 | D.O.S | Jammers | ||
19:15 | Warriors | Two Oceans Soccer | ||
20:00 | Rbs Predators | Eurolux (Soccer) | ||
20:00 | Kwencha Strikers | Lipco | ||
20:45 | Kimberly Clark SA | Revlogs |
Tuesday 15 March 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Queenspark FC | |
Northern Knights | |
19:15 Wembley | |
D.O.S | |
Jammers | |
19:15 Camp Nou | |
Warriors | |
Two Oceans Soccer | |
20:00 Wembley | |
Rbs Predators | |
Eurolux (Soccer) | |
20:00 Camp Nou | |
Kwencha Strikers | |
Lipco | |
20:45 Wembley | |
Kimberly Clark SA | |
Revlogs | |
Wednesday 16 Mar 2016 | ||||
18:30 | The A Team | Nimble | ||
19:15 | Varsity College (soccer) | UnReal Warriors | ||
19:15 | Tsiba HCBA | Palm City | ||
20:00 | Ajax | Unique | ||
20:00 | Tsiba B | Street Legends | ||
20:45 | The 021z | PrimeTronics | ||
20:45 | Team Shebeen | Warriors Utd |
Wednesday 16 March 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
The A Team | |
Nimble | |
19:15 Wembley | |
Varsity College (soccer) | |
UnReal Warriors | |
19:15 Camp Nou | |
Tsiba HCBA | |
Palm City | |
20:00 Wembley | |
Ajax | |
Unique | |
20:00 Camp Nou | |
Tsiba B | |
Street Legends | |
20:45 Wembley | |
The 021z | |
PrimeTronics | |
20:45 Camp Nou | |
Team Shebeen | |
Warriors Utd | |
Thursday 17 Mar 2016 | ||||
18:30 | CC Rebels | Dungeon Dragons | ||
18:30 | Shine-on Motors | GSK (soccer) | ||
19:15 | Vikings | Maersk Legends (Soccer) | ||
19:15 | Power Strangers | Imagine FC | ||
20:00 | Mbambo Team | Newbies | ||
20:00 | Team Ugly Bubble | Vikings | ||
20:45 | Azzurri | Team Ugly Bubble | ||
20:45 | CSM (A) | Masterparts | ||
23:00 | Abadlali | Lucky Stars |
Thursday 17 March 2016 | |
18:30 Wembley | |
CC Rebels | |
Dungeon Dragons | |
18:30 Camp Nou | |
Shine-on Motors | |
GSK (soccer) | |
19:15 Wembley | |
Vikings | |
Maersk Legends (Soccer) | |
19:15 Camp Nou | |
Power Strangers | |
Imagine FC | |
20:00 Wembley | |
Mbambo Team | |
Newbies | |
20:00 Camp Nou | |
Team Ugly Bubble | |
Vikings | |
20:45 Wembley | |
Azzurri | |
Team Ugly Bubble | |
20:45 Camp Nou | |
CSM (A) | |
Masterparts | |
23:00 Camp Nou | |
Abadlali | |
Lucky Stars | |
Monday 21 Mar 2016 | ||||
18:30 | Azzuri Aces | Naranek | ||
19:15 | Tycon United | Sophomore United | ||
20:45 | Cpt Ballerz | Triple X | ||
21:30 | Bomb Squad | Legend Killers (Soccer) |
Monday 21 March 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Azzuri Aces | |
Naranek | |
19:15 Camp Nou | |
Tycon United | |
Sophomore United | |
20:45 Camp Nou | |
Cpt Ballerz | |
Triple X | |
21:30 Camp Nou | |
Bomb Squad | |
Legend Killers (Soccer) | |
Tuesday 22 Mar 2016 | ||||
18:30 | Eurolux (Soccer) | Revlogs | ||
18:30 | Lipco | Queenspark FC | ||
19:15 | Kimberly Clark SA | D.O.S | ||
20:00 | Rbs Predators | Jammers | ||
20:00 | Northern Knights | Two Oceans Soccer | ||
20:45 | Legends (Amajita FC) | Rbs Predators | ||
20:45 | Kwencha Strikers | Warriors |
Tuesday 22 March 2016 | |
18:30 Wembley | |
Eurolux (Soccer) | |
Revlogs | |
18:30 Camp Nou | |
Lipco | |
Queenspark FC | |
19:15 Wembley | |
Kimberly Clark SA | |
D.O.S | |
20:00 Wembley | |
Rbs Predators | |
Jammers | |
20:00 Camp Nou | |
Northern Knights | |
Two Oceans Soccer | |
20:45 Wembley | |
Legends (Amajita FC) | |
Rbs Predators | |
20:45 Camp Nou | |
Kwencha Strikers | |
Warriors | |
Wednesday 23 Mar 2016 | ||||
14:20 | Tsiba B | UnReal Warriors | ||
15:05 | Tsiba HCBA | Warriors Utd | ||
19:15 | Warriors Utd | Team (B) | ||
19:15 | Team Shebeen | Varsity College (soccer) | ||
20:00 | Palm City | Kappa Newbs | ||
20:00 | Unique | Nimble | ||
20:45 | Ajax | PrimeTronics | ||
20:45 | Street Legends | Kappa Newbs | ||
21:30 | The A Team | The 021z |
Wednesday 23 March 2016 | |
14:20 Camp Nou | |
Tsiba B | |
UnReal Warriors | |
15:05 Camp Nou | |
Tsiba HCBA | |
Warriors Utd | |
19:15 Wembley | |
Warriors Utd | |
Team (B) | |
19:15 Camp Nou | |
Team Shebeen | |
Varsity College (soccer) | |
20:00 Wembley | |
Palm City | |
Kappa Newbs | |
20:00 Camp Nou | |
Unique | |
Nimble | |
20:45 Wembley | |
Ajax | |
PrimeTronics | |
20:45 Camp Nou | |
Street Legends | |
Kappa Newbs | |
21:30 Camp Nou | |
The A Team | |
The 021z | |
Thursday 24 Mar 2016 | ||||
15:00 | GSK (soccer) | Rough Riders | ||
15:00 | Harmonious Pools A | Lucky Stars | ||
15:50 | Shine-on Motors | Maersk Legends (Soccer) | ||
15:50 | Dungeon Dragons | Newbies | ||
18:30 | Rough Riders | Team (A) | ||
19:15 | Mbambo Team | Power Strangers | ||
19:15 | CC Rebels | Imagine FC | ||
20:00 | Team (A) | Team (B) | ||
20:00 | Azzurri | Vikings | ||
20:45 | Team (A) | Team (B) |
Thursday 24 March 2016 | |
15:00 Wembley | |
GSK (soccer) | |
Rough Riders | |
15:00 Camp Nou | |
Harmonious Pools A | |
Lucky Stars | |
15:50 Wembley | |
Shine-on Motors | |
Maersk Legends (Soccer) | |
15:50 Camp Nou | |
Dungeon Dragons | |
Newbies | |
18:30 Wembley | |
Rough Riders | |
Team (A) | |
19:15 Wembley | |
Mbambo Team | |
Power Strangers | |
19:15 Camp Nou | |
CC Rebels | |
Imagine FC | |
20:00 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
20:00 Camp Nou | |
Azzurri | |
Vikings | |
20:45 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
Tuesday 29 Mar 2016 | ||||
18:30 | Northern Knights | Queenspark FC | ||
19:15 | D.O.S | Team (A) | ||
19:15 | Kwencha Strikers | Two Oceans Soccer | ||
20:00 | Lipco | Warriors | ||
20:00 | Eurolux (Soccer) | Kimberly Clark SA | ||
20:45 | Rbs Predators | Revlogs | ||
23:00 | D.O.S | Jammers |
Tuesday 29 March 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Northern Knights | |
Queenspark FC | |
19:15 Wembley | |
D.O.S | |
Team (A) | |
19:15 Camp Nou | |
Kwencha Strikers | |
Two Oceans Soccer | |
20:00 Wembley | |
Lipco | |
Warriors | |
20:00 Camp Nou | |
Eurolux (Soccer) | |
Kimberly Clark SA | |
20:45 Wembley | |
Rbs Predators | |
Revlogs | |
23:00 Camp Nou | |
D.O.S | |
Jammers | |
Wednesday 30 Mar 2016 | ||||
18:30 | Varsity College (soccer) | Tsiba B | ||
19:15 | Street Legends | Warriors Utd | ||
19:15 | Tsiba HCBA | Team Shebeen | ||
20:00 | Nimble | Unique | ||
20:00 | Palm City | UnReal Warriors | ||
20:45 | Ajax | The 021z | ||
20:45 | PrimeTronics | The A Team |
Wednesday 30 March 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Varsity College (soccer) | |
Tsiba B | |
19:15 Wembley | |
Street Legends | |
Warriors Utd | |
19:15 Camp Nou | |
Tsiba HCBA | |
Team Shebeen | |
20:00 Wembley | |
Nimble | |
Unique | |
20:00 Camp Nou | |
Palm City | |
UnReal Warriors | |
20:45 Wembley | |
Ajax | |
The 021z | |
20:45 Camp Nou | |
PrimeTronics | |
The A Team | |
Thursday 31 Mar 2016 | ||||
18:30 | Mbambo Team | Legends (Amajita FC) | ||
18:30 | Rough Riders | Maersk Legends (Soccer) | ||
19:15 | Legends (Amajita FC) | Harmonious Pools A | ||
19:15 | CC Rebels | Azzurri | ||
20:00 | Team (A) | Team (B) | ||
20:00 | Team Ugly Bubble | GSK (soccer) | ||
20:45 | CSM (A) | Abadlali | ||
20:45 | Power Strangers | Dungeon Dragons | ||
21:30 | Newbies | Masterparts | ||
23:15 | Masterparts | Lucky Stars | ||
23:15 | Vikings | Shine-on Motors | ||
23:15 | Imagine FC | Newbies |
Thursday 31 March 2016 | |
18:30 Wembley | |
Mbambo Team | |
Legends (Amajita FC) | |
18:30 Camp Nou | |
Rough Riders | |
Maersk Legends (Soccer) | |
19:15 Wembley | |
Legends (Amajita FC) | |
Harmonious Pools A | |
19:15 Camp Nou | |
CC Rebels | |
Azzurri | |
20:00 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
20:00 Camp Nou | |
Team Ugly Bubble | |
GSK (soccer) | |
20:45 Wembley | |
CSM (A) | |
Abadlali | |
20:45 Camp Nou | |
Power Strangers | |
Dungeon Dragons | |
21:30 Wembley | |
Newbies | |
Masterparts | |
23:15 Lord's | |
Masterparts | |
Lucky Stars | |
23:15 The Oval | |
Vikings | |
Shine-on Motors | |
23:15 Wembley | |
Imagine FC | |
Newbies | |
Monday 04 Apr 2016 | ||||
19:15 | Azzuri Aces | Tycon United | ||
20:45 | Bomb Squad | ACDC | ||
20:45 | Triple X | The Usual Suspects | ||
21:30 | Legend Killers (Soccer) | Naranek | ||
21:30 | Berry & Donaldson (Soccer) | The Usual Suspects |
Monday 04 April 2016 | |
19:15 Camp Nou | |
Azzuri Aces | |
Tycon United | |
20:45 Wembley | |
Bomb Squad | |
ACDC | |
20:45 Camp Nou | |
Triple X | |
The Usual Suspects | |
21:30 Wembley | |
Legend Killers (Soccer) | |
Naranek | |
21:30 Camp Nou | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
The Usual Suspects | |
Tuesday 05 Apr 2016 | ||||
18:30 | Two Oceans Soccer | Lipco | ||
19:15 | Queenspark FC | Warriors | ||
19:15 | Revlogs | D.O.S | ||
20:00 | Eurolux (Soccer) | Rbs Predators | ||
20:00 | Kimberly Clark SA | Team (A) | ||
20:45 | Northern Knights | Kwencha Strikers | ||
20:45 | Newbies | Team (A) | ||
23:00 | Kimberly Clark SA | Jammers |
Tuesday 05 April 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Two Oceans Soccer | |
Lipco | |
19:15 Wembley | |
Queenspark FC | |
Warriors | |
19:15 Camp Nou | |
Revlogs | |
D.O.S | |
20:00 Wembley | |
Eurolux (Soccer) | |
Rbs Predators | |
20:00 Camp Nou | |
Kimberly Clark SA | |
Team (A) | |
20:45 Wembley | |
Northern Knights | |
Kwencha Strikers | |
20:45 Camp Nou | |
Newbies | |
Team (A) | |
23:00 Wembley | |
Kimberly Clark SA | |
Jammers | |
Wednesday 06 Apr 2016 | ||||
18:30 | Tsiba HCBA | Street Legends | ||
19:15 | Palm City | Tsiba B | ||
19:15 | Warriors Utd | UnReal Warriors | ||
20:00 | The A Team | Unique | ||
20:00 | Kappa Newbs | Team Shebeen | ||
20:45 | The 021z | Nimble | ||
20:45 | Espana FC | UnReal Warriors |
Wednesday 06 April 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Tsiba HCBA | |
Street Legends | |
19:15 Wembley | |
Palm City | |
Tsiba B | |
19:15 Camp Nou | |
Warriors Utd | |
UnReal Warriors | |
20:00 Wembley | |
The A Team | |
Unique | |
20:00 Camp Nou | |
Kappa Newbs | |
Team Shebeen | |
20:45 Wembley | |
The 021z | |
Nimble | |
20:45 Camp Nou | |
Espana FC | |
UnReal Warriors | |
Thursday 07 Apr 2016 | ||||
18:30 | GSK (soccer) | Rough Riders | ||
18:30 | Dungeon Dragons | Maersk Legends (Soccer) | ||
19:15 | Team (A) | Team (B) | ||
19:15 | Power Strangers | Everton | ||
20:00 | Team (A) | Team (B) | ||
20:00 | Harmonious Pools A | Masterparts | ||
20:45 | Vikings | Team Ugly Bubble | ||
20:45 | Mbambo Team | Azzurri | ||
21:30 | Legends (Amajita FC) | Abadlali | ||
21:30 | CC Rebels | Newbies | ||
23:45 | Shine-on Motors | Maersk Legends (Soccer) | ||
23:45 | Dungeon Dragons | Imagine FC |
Thursday 07 April 2016 | |
18:30 Wembley | |
GSK (soccer) | |
Rough Riders | |
18:30 Camp Nou | |
Dungeon Dragons | |
Maersk Legends (Soccer) | |
19:15 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
19:15 Camp Nou | |
Power Strangers | |
Everton | |
20:00 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
20:00 Camp Nou | |
Harmonious Pools A | |
Masterparts | |
20:45 Wembley | |
Vikings | |
Team Ugly Bubble | |
20:45 Camp Nou | |
Mbambo Team | |
Azzurri | |
21:30 Wembley | |
Legends (Amajita FC) | |
Abadlali | |
21:30 Camp Nou | |
CC Rebels | |
Newbies | |
23:45 Wembley | |
Shine-on Motors | |
Maersk Legends (Soccer) | |
23:45 Camp Nou | |
Dungeon Dragons | |
Imagine FC | |
Monday 11 Apr 2016 | ||||
19:15 | Tycon United | Bomb Squad | ||
20:00 | Naranek | ACDC | ||
20:00 | Team (A) | Bomb Squad | ||
20:45 | Triple X | Berry & Donaldson (Soccer) | ||
20:45 | Team (A) | The Usual Suspects | ||
21:30 | Legend Killers (Soccer) | Azzuri Aces | ||
23:30 | The Usual Suspects | Titans | ||
23:30 | Ama-Caustic (Protea A) | Titans |
Monday 11 April 2016 | |
19:15 Camp Nou | |
Tycon United | |
Bomb Squad | |
20:00 Wembley | |
Naranek | |
ACDC | |
20:00 Camp Nou | |
Team (A) | |
Bomb Squad | |
20:45 Wembley | |
Triple X | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
20:45 Camp Nou | |
Team (A) | |
The Usual Suspects | |
21:30 Camp Nou | |
Legend Killers (Soccer) | |
Azzuri Aces | |
23:30 Wembley | |
The Usual Suspects | |
Titans | |
23:30 Camp Nou | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
Titans | |
Tuesday 12 Apr 2016 | ||||
18:30 | Queenspark FC | Lipco | ||
19:15 | Jammers | Rbs Predators | ||
19:15 | Kimberly Clark SA | D.O.S | ||
20:00 | Eurolux (Soccer) | Revlogs | ||
20:00 | Northern Knights | Two Oceans Soccer | ||
20:45 | Abadlali | Team (B) | ||
20:45 | Warriors | Kwencha Strikers |
Tuesday 12 April 2016 | |
18:30 Wembley | |
Queenspark FC | |
Lipco | |
19:15 Wembley | |
Jammers | |
Rbs Predators | |
19:15 Camp Nou | |
Kimberly Clark SA | |
D.O.S | |
20:00 Wembley | |
Eurolux (Soccer) | |
Revlogs | |
20:00 Camp Nou | |
Northern Knights | |
Two Oceans Soccer | |
20:45 Wembley | |
Abadlali | |
Team (B) | |
20:45 Camp Nou | |
Warriors | |
Kwencha Strikers | |
Wednesday 13 Apr 2016 | ||||
16:20 | Espana FC | Street Legends | ||
18:30 | Tsiba HCBA | Varsity College (soccer) | ||
19:15 | Kappa Newbs | Warriors Utd | ||
19:15 | UnReal Warriors | Tsiba B | ||
20:00 | Espana FC | Team (A) | ||
20:00 | PrimeTronics | Ajax | ||
20:45 | The A Team | Nimble | ||
20:45 | Unique | Ajax | ||
21:30 | PrimeTronics | The 021z |
Wednesday 13 April 2016 | |
16:20 Camp Nou | |
Espana FC | |
Street Legends | |
18:30 Camp Nou | |
Tsiba HCBA | |
Varsity College (soccer) | |
19:15 Wembley | |
Kappa Newbs | |
Warriors Utd | |
19:15 Camp Nou | |
UnReal Warriors | |
Tsiba B | |
20:00 Wembley | |
Espana FC | |
Team (A) | |
20:00 Camp Nou | |
PrimeTronics | |
Ajax | |
20:45 Wembley | |
The A Team | |
Nimble | |
20:45 Camp Nou | |
Unique | |
Ajax | |
21:30 Camp Nou | |
PrimeTronics | |
The 021z | |
Thursday 14 Apr 2016 | ||||
19:15 | Team (A) | Team (B) | ||
19:15 | Legends (Amajita FC) | Rough Riders | ||
20:00 | Imagine FC | Newbies | ||
20:00 | GSK (soccer) | Vikings | ||
20:45 | Shine-on Motors | Maersk Legends (Soccer) | ||
20:45 | Dungeon Dragons | Azzurri | ||
21:30 | Mbambo Team | Everton | ||
21:30 | Harmonious Pools A | CSM (A) | ||
23:15 | Team Ugly Bubble | Rough Riders | ||
23:15 | Abadlali | Masterparts |
Thursday 14 April 2016 | |
19:15 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
19:15 Camp Nou | |
Legends (Amajita FC) | |
Rough Riders | |
20:00 Wembley | |
Imagine FC | |
Newbies | |
20:00 Camp Nou | |
GSK (soccer) | |
Vikings | |
20:45 Wembley | |
Shine-on Motors | |
Maersk Legends (Soccer) | |
20:45 Camp Nou | |
Dungeon Dragons | |
Azzurri | |
21:30 Wembley | |
Mbambo Team | |
Everton | |
21:30 Camp Nou | |
Harmonious Pools A | |
CSM (A) | |
23:15 Wembley | |
Team Ugly Bubble | |
Rough Riders | |
23:15 Camp Nou | |
Abadlali | |
Masterparts | |
Friday 15 Apr 2016 | ||||
18:15 | Masterparts | Team (B) |
Friday 15 April 2016 | |
18:15 Wembley | |
Masterparts | |
Team (B) | |
Monday 18 Apr 2016 | ||||
19:15 | Berry & Donaldson (Soccer) | Triple X | ||
20:00 | Naranek | Bomb Squad | ||
20:00 | ACDC | Azzuri Aces | ||
20:45 | The Usual Suspects | Cpt Ballerz | ||
21:30 | Legend Killers (Soccer) | Tycon United | ||
23:00 | Ama-Caustic (Protea A) | Triple X | ||
23:00 | Berry & Donaldson (Soccer) | Titans |
Monday 18 April 2016 | |
19:15 Camp Nou | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
Triple X | |
20:00 Wembley | |
Naranek | |
Bomb Squad | |
20:00 Camp Nou | |
ACDC | |
Azzuri Aces | |
20:45 Camp Nou | |
The Usual Suspects | |
Cpt Ballerz | |
21:30 Camp Nou | |
Legend Killers (Soccer) | |
Tycon United | |
23:00 Wembley | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
Triple X | |
23:00 Camp Nou | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
Titans | |
Tuesday 19 Apr 2016 | ||||
17:00 | Team (A) | Team (B) | ||
18:30 | Two Oceans Soccer | Queenspark FC | ||
19:15 | Rbs Predators | D.O.S | ||
19:15 | Kwencha Strikers | Lipco | ||
20:00 | Eurolux (Soccer) | Villareal | ||
20:00 | Revlogs | Kimberly Clark SA | ||
20:45 | Villareal | Newbies | ||
20:45 | Warriors | Northern Knights | ||
23:00 | Jammers | Eurolux (Soccer) |
Tuesday 19 April 2016 | |
17:00 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
18:30 Wembley | |
Two Oceans Soccer | |
Queenspark FC | |
19:15 Wembley | |
Rbs Predators | |
D.O.S | |
19:15 Camp Nou | |
Kwencha Strikers | |
Lipco | |
20:00 Wembley | |
Eurolux (Soccer) | |
Villareal | |
20:00 Camp Nou | |
Revlogs | |
Kimberly Clark SA | |
20:45 Wembley | |
Villareal | |
Newbies | |
20:45 Camp Nou | |
Warriors | |
Northern Knights | |
23:00 Wembley | |
Jammers | |
Eurolux (Soccer) | |
Wednesday 20 Apr 2016 | ||||
18:30 | Team (A) | Team (B) | ||
19:15 | Warriors Utd | Palm City | ||
19:15 | Espana FC | Tsiba HCBA | ||
20:00 | Espana FC | Varsity College (soccer) | ||
20:00 | Kappa Newbs | Tsiba B | ||
20:45 | Street Legends | Team Shebeen | ||
20:45 | The 021z | The A Team | ||
21:30 | Unique | PrimeTronics |
Wednesday 20 April 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Team (A) | |
Team (B) | |
19:15 Wembley | |
Warriors Utd | |
Palm City | |
19:15 Camp Nou | |
Espana FC | |
Tsiba HCBA | |
20:00 Wembley | |
Espana FC | |
Varsity College (soccer) | |
20:00 Camp Nou | |
Kappa Newbs | |
Tsiba B | |
20:45 Wembley | |
Street Legends | |
Team Shebeen | |
20:45 Camp Nou | |
The 021z | |
The A Team | |
21:30 Camp Nou | |
Unique | |
PrimeTronics | |
Thursday 21 Apr 2016 | ||||
18:30 | CC Rebels | Everton | ||
18:30 | Legends (Amajita FC) | Masterparts | ||
19:15 | Mbambo Team | Dungeon Dragons | ||
20:00 | Harmonious Pools A | Abadlali | ||
20:00 | GSK (soccer) | Shine-on Motors | ||
20:45 | Rough Riders | Vikings | ||
20:45 | Maersk Legends (Soccer) | Team Ugly Bubble | ||
21:30 | Newbies | Power Strangers | ||
21:30 | Imagine FC | Azzurri |
Thursday 21 April 2016 | |
18:30 Wembley | |
CC Rebels | |
Everton | |
18:30 Camp Nou | |
Legends (Amajita FC) | |
Masterparts | |
19:15 Camp Nou | |
Mbambo Team | |
Dungeon Dragons | |
20:00 Wembley | |
Harmonious Pools A | |
Abadlali | |
20:00 Camp Nou | |
GSK (soccer) | |
Shine-on Motors | |
20:45 Wembley | |
Rough Riders | |
Vikings | |
20:45 Camp Nou | |
Maersk Legends (Soccer) | |
Team Ugly Bubble | |
21:30 Wembley | |
Newbies | |
Power Strangers | |
21:30 Camp Nou | |
Imagine FC | |
Azzurri | |
Monday 25 Apr 2016 | ||||
19:15 | Berry & Donaldson (Soccer) | Ama-Caustic (Protea A) | ||
20:00 | Tycon United | Naranek | ||
20:00 | Azzuri Aces | Bomb Squad | ||
20:45 | The Usual Suspects | Triple X | ||
21:30 | ACDC | Legend Killers (Soccer) | ||
23:15 | Titans | Cpt Ballerz |
Monday 25 April 2016 | |
19:15 Camp Nou | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
20:00 Wembley | |
Tycon United | |
Naranek | |
20:00 Camp Nou | |
Azzuri Aces | |
Bomb Squad | |
20:45 Camp Nou | |
The Usual Suspects | |
Triple X | |
21:30 Camp Nou | |
ACDC | |
Legend Killers (Soccer) | |
23:15 Camp Nou | |
Titans | |
Cpt Ballerz | |
Tuesday 26 Apr 2016 | ||||
18:30 | D.O.S | Eurolux (Soccer) | ||
19:15 | Villareal | Kappa Newbs | ||
20:00 | Rbs Predators | Kimberly Clark SA | ||
20:00 | Kwencha Strikers | Queenspark FC | ||
20:45 | Warriors | Two Oceans Soccer | ||
20:45 | Revlogs | Team (A) | ||
23:30 | Jammers | Revlogs |
Tuesday 26 April 2016 | |
18:30 Wembley | |
D.O.S | |
Eurolux (Soccer) | |
19:15 Wembley | |
Villareal | |
Kappa Newbs | |
20:00 Wembley | |
Rbs Predators | |
Kimberly Clark SA | |
20:00 Camp Nou | |
Kwencha Strikers | |
Queenspark FC | |
20:45 Wembley | |
Warriors | |
Two Oceans Soccer | |
20:45 Camp Nou | |
Revlogs | |
Team (A) | |
23:30 The Oval | |
Jammers | |
Revlogs | |
Wednesday 27 Apr 2016 | ||||
18:30 | Warriors Utd | Tsiba B | ||
19:15 | Kappa Newbs | Tsiba HCBA | ||
19:15 | Palm City | Varsity College (soccer) | ||
20:00 | UnReal Warriors | Street Legends | ||
20:45 | Nimble | PrimeTronics | ||
20:45 | Unique | The 021z | ||
21:30 | Team Shebeen | Espana FC |
Wednesday 27 April 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Warriors Utd | |
Tsiba B | |
19:15 Wembley | |
Kappa Newbs | |
Tsiba HCBA | |
19:15 Camp Nou | |
Palm City | |
Varsity College (soccer) | |
20:00 Camp Nou | |
UnReal Warriors | |
Street Legends | |
20:45 Wembley | |
Nimble | |
PrimeTronics | |
20:45 Camp Nou | |
Unique | |
The 021z | |
21:30 Wembley | |
Team Shebeen | |
Espana FC | |
Thursday 28 Apr 2016 | ||||
18:30 | Vikings | Maersk Legends (Soccer) | ||
19:15 | Rough Riders | GSK (soccer) | ||
19:15 | Mbambo Team | Everton | ||
20:00 | Masterparts | Abadlali | ||
20:00 | Azzurri | Newbies | ||
20:45 | Rough Riders | Shine-on Motors | ||
20:45 | CC Rebels | Power Strangers | ||
21:30 | Masterparts | Harmonious Pools A | ||
23:00 | Imagine FC | Mbambo Team | ||
23:15 | Dungeon Dragons | Everton |
Thursday 28 April 2016 | |
18:30 Wembley | |
Vikings | |
Maersk Legends (Soccer) | |
19:15 Wembley | |
Rough Riders | |
GSK (soccer) | |
19:15 Camp Nou | |
Mbambo Team | |
Everton | |
20:00 Wembley | |
Masterparts | |
Abadlali | |
20:00 Camp Nou | |
Azzurri | |
Newbies | |
20:45 Wembley | |
Rough Riders | |
Shine-on Motors | |
20:45 Camp Nou | |
CC Rebels | |
Power Strangers | |
21:30 Camp Nou | |
Masterparts | |
Harmonious Pools A | |
23:00 Wembley | |
Imagine FC | |
Mbambo Team | |
23:15 Camp Nou | |
Dungeon Dragons | |
Everton | |
Friday 29 Apr 2016 | ||||
16:50 | Team (B) | Team (A) |
Friday 29 April 2016 | |
16:50 Camp Nou | |
Team (B) | |
Team (A) | |
Monday 02 May 2016 | ||||
18:30 | Azzuri Aces | Naranek | ||
19:15 | ACDC | Tycon United | ||
20:45 | Titans | Triple X | ||
21:30 | Bomb Squad | Legend Killers (Soccer) | ||
22:45 | Ama-Caustic (Protea A) | Titans | ||
22:45 | Berry & Donaldson (Soccer) | The Usual Suspects | ||
23:30 | Ama-Caustic (Protea A) | Cpt Ballerz |
Monday 02 May 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Azzuri Aces | |
Naranek | |
19:15 Camp Nou | |
ACDC | |
Tycon United | |
20:45 Camp Nou | |
Titans | |
Triple X | |
21:30 Camp Nou | |
Bomb Squad | |
Legend Killers (Soccer) | |
22:45 Wembley | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
Titans | |
22:45 Camp Nou | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
The Usual Suspects | |
23:30 Camp Nou | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
Cpt Ballerz | |
Tuesday 03 May 2016 | ||||
17:15 | Team (A) | Team (B) | ||
18:30 | Two Oceans Soccer | Queenspark FC | ||
18:30 | Azzurri | Team (B) | ||
19:15 | D.O.S | Eurolux (Soccer) | ||
19:15 | Rbs Predators | Revlogs | ||
20:00 | Kimberly Clark SA | Immortals (A) | ||
20:00 | Northern Knights | Lipco | ||
20:45 | Warriors | Immortals (A) | ||
20:45 | RED DEVILS (Soccer) | Villareal |
Tuesday 03 May 2016 | |
17:15 Camp Nou | |
Team (A) | |
Team (B) | |
18:30 Wembley | |
Two Oceans Soccer | |
Queenspark FC | |
18:30 Camp Nou | |
Azzurri | |
Team (B) | |
19:15 Wembley | |
D.O.S | |
Eurolux (Soccer) | |
19:15 Camp Nou | |
Rbs Predators | |
Revlogs | |
20:00 Wembley | |
Kimberly Clark SA | |
Immortals (A) | |
20:00 Camp Nou | |
Northern Knights | |
Lipco | |
20:45 Wembley | |
Warriors | |
Immortals (A) | |
20:45 Camp Nou | |
RED DEVILS (Soccer) | |
Villareal | |
Wednesday 04 May 2016 | ||||
18:30 | Tsiba HCBA | Warriors Utd | ||
18:30 | Tsiba B | Varsity College (soccer) | ||
19:15 | Tsiba B | Warriors Utd | ||
19:15 | Immortals (A) | Team (B) | ||
20:00 | Immortals (A) | Team (B) | ||
20:00 | Espana FC | Kappa Newbs | ||
20:45 | UnReal Warriors | Street Legends | ||
20:45 | Unique | The A Team | ||
21:30 | Ajax | Nimble |
Wednesday 04 May 2016 | |
18:30 Wembley | |
Tsiba HCBA | |
Warriors Utd | |
18:30 Camp Nou | |
Tsiba B | |
Varsity College (soccer) | |
19:15 Wembley | |
Tsiba B | |
Warriors Utd | |
19:15 Camp Nou | |
Immortals (A) | |
Team (B) | |
20:00 Wembley | |
Immortals (A) | |
Team (B) | |
20:00 Camp Nou | |
Espana FC | |
Kappa Newbs | |
20:45 Wembley | |
UnReal Warriors | |
Street Legends | |
20:45 Camp Nou | |
Unique | |
The A Team | |
21:30 Wembley | |
Ajax | |
Nimble | |
Thursday 05 May 2016 | ||||
18:30 | Everton | Dungeon Dragons | ||
18:30 | Maersk Legends (Soccer) | GSK (soccer) | ||
19:15 | Rough Riders | Team Ugly Bubble | ||
19:15 | Harmonious Pools A | Legends (Amajita FC) | ||
20:00 | Imagine FC | Dungeon Dragons | ||
20:00 | Abadlali | Masterparts | ||
20:45 | Azzurri | Power Strangers | ||
20:45 | Vikings | Shine-on Motors | ||
21:30 | Mbambo Team | Newbies |
Thursday 05 May 2016 | |
18:30 Wembley | |
Everton | |
Dungeon Dragons | |
18:30 Camp Nou | |
Maersk Legends (Soccer) | |
GSK (soccer) | |
19:15 Wembley | |
Rough Riders | |
Team Ugly Bubble | |
19:15 Camp Nou | |
Harmonious Pools A | |
Legends (Amajita FC) | |
20:00 Wembley | |
Imagine FC | |
Dungeon Dragons | |
20:00 Camp Nou | |
Abadlali | |
Masterparts | |
20:45 Wembley | |
Azzurri | |
Power Strangers | |
20:45 Camp Nou | |
Vikings | |
Shine-on Motors | |
21:30 Camp Nou | |
Mbambo Team | |
Newbies | |
Monday 09 May 2016 | ||||
18:30 | Azzuri Aces | Naranek | ||
19:15 | ACDC | Naranek | ||
20:00 | The Usual Suspects | Ama-Caustic (Protea A) | ||
20:00 | ACDC | Tycon United | ||
20:45 | Bomb Squad | Villareal | ||
20:45 | The Usual Suspects | Berry & Donaldson (Soccer) | ||
22:30 | Triple X | Cpt Ballerz |
Monday 09 May 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Azzuri Aces | |
Naranek | |
19:15 Camp Nou | |
ACDC | |
Naranek | |
20:00 Wembley | |
The Usual Suspects | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
20:00 Camp Nou | |
ACDC | |
Tycon United | |
20:45 Wembley | |
Bomb Squad | |
Villareal | |
20:45 Camp Nou | |
The Usual Suspects | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
22:30 Camp Nou | |
Triple X | |
Cpt Ballerz | |
Tuesday 10 May 2016 | ||||
18:30 | Revlogs | Team (B) | ||
19:15 | Northern Knights | Villareal | ||
20:00 | Queenspark FC | Warriors | ||
20:45 | Warriors | Two Oceans Soccer |
Tuesday 10 May 2016 | |
18:30 Wembley | |
Revlogs | |
Team (B) | |
19:15 Wembley | |
Northern Knights | |
Villareal | |
20:00 Wembley | |
Queenspark FC | |
Warriors | |
20:45 Wembley | |
Warriors | |
Two Oceans Soccer | |
Wednesday 11 May 2016 | ||||
18:30 | Dville Gents (C) | Villareal | ||
19:15 | UnReal Warriors | Palm City | ||
19:15 | Espana FC | Street Legends | ||
20:00 | Ajax | The A Team | ||
20:00 | UnReal Warriors | Team Shebeen | ||
20:45 | PrimeTronics | Ajax | ||
20:45 | Immortals (A) | Team (B) |
Wednesday 11 May 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Dville Gents (C) | |
Villareal | |
19:15 Wembley | |
UnReal Warriors | |
Palm City | |
19:15 Camp Nou | |
Espana FC | |
Street Legends | |
20:00 Wembley | |
Ajax | |
The A Team | |
20:00 Camp Nou | |
UnReal Warriors | |
Team Shebeen | |
20:45 Wembley | |
PrimeTronics | |
Ajax | |
20:45 Camp Nou | |
Immortals (A) | |
Team (B) | |
Thursday 12 May 2016 | ||||
18:30 | Team (A) | Abadlali | ||
19:15 | Everton | Azzurri | ||
19:15 | CC Rebels | Imagine FC | ||
20:00 | Maersk Legends (Soccer) | Shine-on Motors | ||
20:00 | Newbies | Everton | ||
20:45 | Rough Riders | Shine-on Motors | ||
20:45 | Imagine FC | Mbambo Team | ||
21:30 | Harmonious Pools A | CSM (A) | ||
23:00 | Legends (Amajita FC) | Lucky Stars |
Thursday 12 May 2016 | |
18:30 Wembley | |
Team (A) | |
Abadlali | |
19:15 Wembley | |
Everton | |
Azzurri | |
19:15 Camp Nou | |
CC Rebels | |
Imagine FC | |
20:00 Wembley | |
Maersk Legends (Soccer) | |
Shine-on Motors | |
20:00 Camp Nou | |
Newbies | |
Everton | |
20:45 Wembley | |
Rough Riders | |
Shine-on Motors | |
20:45 Camp Nou | |
Imagine FC | |
Mbambo Team | |
21:30 Camp Nou | |
Harmonious Pools A | |
CSM (A) | |
23:00 Wembley | |
Legends (Amajita FC) | |
Lucky Stars | |
Monday 16 May 2016 | ||||
Div 1 QF | ||||
18:30 | Berry & Donaldson (Soccer) | Team (A) | ||
Div 1 QF | ||||
19:15 | Triple X | Ama-Caustic (Protea A) | ||
20:00 | ACDC | Dville Gents (C) | ||
Div 2 QF | ||||
20:45 | Bomb Squad | Azzuri Aces | ||
Div 2 QF | ||||
21:30 | Legend Killers (Soccer) | Tycon United |
Monday 16 May 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Div 1 QF | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
Team (A) | |
19:15 Camp Nou | |
Div 1 QF | |
Triple X | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
20:00 Camp Nou | |
ACDC | |
Dville Gents (C) | |
20:45 Camp Nou | |
Div 2 QF | |
Bomb Squad | |
Azzuri Aces | |
21:30 Camp Nou | |
Div 2 QF | |
Legend Killers (Soccer) | |
Tycon United | |
Tuesday 17 May 2016 | ||||
17:15 | Weatherford (B) | Weatherford (A) | ||
19:15 | Northern Knights | Kwencha Strikers | ||
19:15 | D.O.S | Rbs Predators | ||
20:00 | Villareal | RED DEVILS (Soccer) | ||
20:00 | Revlogs | Eurolux (Soccer) | ||
20:45 | Warriors | Queenspark FC | ||
20:45 | Villareal | Lil Kings (A) |
Tuesday 17 May 2016 | |
17:15 Wembley | |
Weatherford (B) | |
Weatherford (A) | |
19:15 Wembley | |
Northern Knights | |
Kwencha Strikers | |
19:15 Camp Nou | |
D.O.S | |
Rbs Predators | |
20:00 Wembley | |
Villareal | |
RED DEVILS (Soccer) | |
20:00 Camp Nou | |
Revlogs | |
Eurolux (Soccer) | |
20:45 Wembley | |
Warriors | |
Queenspark FC | |
20:45 Camp Nou | |
Villareal | |
Lil Kings (A) | |
Wednesday 18 May 2016 | ||||
Div 2 Plate QF | ||||
19:15 | Varsity College (soccer) | Warriors Utd | ||
Div 2 QF | ||||
19:15 | Kappa Newbs | Tsiba B | ||
Div 2 Plate QF | ||||
20:00 | Palm City | Espana FC | ||
Div 2 QF | ||||
20:00 | Tsiba HCBA | Team Shebeen | ||
Div 1 QF | ||||
20:45 | The 021z | Nimble | ||
Div 1 QF | ||||
20:45 | Ajax | Unique | ||
Social game | ||||
21:30 | PrimeTronics | The 021z |
Wednesday 18 May 2016 | |
19:15 Wembley | |
Div 2 Plate QF | |
Varsity College (soccer) | |
Warriors Utd | |
19:15 Camp Nou | |
Div 2 QF | |
Kappa Newbs | |
Tsiba B | |
20:00 Wembley | |
Div 2 Plate QF | |
Palm City | |
Espana FC | |
20:00 Camp Nou | |
Div 2 QF | |
Tsiba HCBA | |
Team Shebeen | |
20:45 Wembley | |
Div 1 QF | |
The 021z | |
Nimble | |
20:45 Camp Nou | |
Div 1 QF | |
Ajax | |
Unique | |
21:30 Wembley | |
Social game | |
PrimeTronics | |
The 021z | |
Thursday 19 May 2016 | ||||
Div 2 QF | ||||
19:15 | Vikings | GSK (soccer) | ||
Div 3 QF | ||||
19:15 | Power Strangers | Dungeon Dragons | ||
Div 3 QF | ||||
20:00 | Mbambo Team | CC Rebels | ||
Div 3 QF | ||||
20:00 | Shine-on Motors | Rough Riders | ||
Div 3 QF | ||||
20:45 | Newbies | Everton | ||
Div 1 QF | ||||
20:45 | Masterparts | Legends (Amajita FC) | ||
Div 1 QF | ||||
23:00 | Abadlali | CSM (A) |
Thursday 19 May 2016 | |
19:15 Wembley | |
Div 2 QF | |
Vikings | |
GSK (soccer) | |
19:15 Camp Nou | |
Div 3 QF | |
Power Strangers | |
Dungeon Dragons | |
20:00 Wembley | |
Div 3 QF | |
Mbambo Team | |
CC Rebels | |
20:00 Camp Nou | |
Div 3 QF | |
Shine-on Motors | |
Rough Riders | |
20:45 Wembley | |
Div 3 QF | |
Newbies | |
Everton | |
20:45 Camp Nou | |
Div 1 QF | |
Masterparts | |
Legends (Amajita FC) | |
23:00 Camp Nou | |
Div 1 QF | |
Abadlali | |
CSM (A) | |
Friday 20 May 2016 | ||||
13:00 | MST | Team (B) |
Friday 20 May 2016 | |
13:00 Wembley | |
MST | |
Team (B) | |
Monday 23 May 2016 | ||||
Gold Semi | ||||
18:30 | Ama-Caustic (Protea A) | Berry & Donaldson (Soccer) | ||
Div 2 QF | ||||
19:15 | Tycon United | Legend Killers (Soccer) | ||
20:00 | Dville Gents (C) | Sterile Stumpies | ||
Bronze SF | ||||
20:00 | Bomb Squad | Legend Killers (Soccer) | ||
20:45 | Catalans | Villareal | ||
Gold SF | ||||
20:45 | Azzuri Aces | Tycon United | ||
21:30 | Team (A) | Harkers |
Monday 23 May 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Gold Semi | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
19:15 Camp Nou | |
Div 2 QF | |
Tycon United | |
Legend Killers (Soccer) | |
20:00 Wembley | |
Dville Gents (C) | |
Sterile Stumpies | |
20:00 Camp Nou | |
Bronze SF | |
Bomb Squad | |
Legend Killers (Soccer) | |
20:45 Wembley | |
Catalans | |
Villareal | |
20:45 Camp Nou | |
Gold SF | |
Azzuri Aces | |
Tycon United | |
21:30 Wembley | |
Team (A) | |
Harkers | |
Tuesday 24 May 2016 | ||||
Division 1 BSF | ||||
18:30 | D.O.S | Revlogs | ||
Warm up | ||||
19:15 | Two Oceans Soccer | Kimberly Clark SA | ||
Warm up | ||||
19:15 | Lipco | RED DEVILS (Soccer) | ||
Division 2 BSF | ||||
20:00 | Queenspark FC | Kwencha Strikers | ||
Division 1 GSF | ||||
20:00 | Rbs Predators | Eurolux (Soccer) | ||
Division 2 GSF | ||||
20:45 | Warriors | Northern Knights | ||
Warm up | ||||
20:45 | The Sig | Kappa Newbs |
Tuesday 24 May 2016 | |
18:30 Wembley | |
Division 1 BSF | |
D.O.S | |
Revlogs | |
19:15 Wembley | |
Warm up | |
Two Oceans Soccer | |
Kimberly Clark SA | |
19:15 Camp Nou | |
Warm up | |
Lipco | |
RED DEVILS (Soccer) | |
20:00 Wembley | |
Division 2 BSF | |
Queenspark FC | |
Kwencha Strikers | |
20:00 Camp Nou | |
Division 1 GSF | |
Rbs Predators | |
Eurolux (Soccer) | |
20:45 Wembley | |
Division 2 GSF | |
Warriors | |
Northern Knights | |
20:45 Camp Nou | |
Warm up | |
The Sig | |
Kappa Newbs | |
Wednesday 25 May 2016 | ||||
18:30 | Abadlali | Team (B) | ||
Div 2 GSF | ||||
19:15 | Kappa Newbs | Tsiba HCBA | ||
Div 2 BSF | ||||
19:15 | Tsiba B | Team Shebeen | ||
Spoon Semi | ||||
20:00 | Warriors Utd | Palm City | ||
Plate Semi | ||||
20:00 | Espana FC | Varsity College (soccer) | ||
Div 1 BSF | ||||
20:45 | The 021z | Ajax | ||
Div 1 GSF | ||||
20:45 | Nimble | Unique |
Wednesday 25 May 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Abadlali | |
Team (B) | |
19:15 Wembley | |
Div 2 GSF | |
Kappa Newbs | |
Tsiba HCBA | |
19:15 Camp Nou | |
Div 2 BSF | |
Tsiba B | |
Team Shebeen | |
20:00 Wembley | |
Spoon Semi | |
Warriors Utd | |
Palm City | |
20:00 Camp Nou | |
Plate Semi | |
Espana FC | |
Varsity College (soccer) | |
20:45 Wembley | |
Div 1 BSF | |
The 021z | |
Ajax | |
20:45 Camp Nou | |
Div 1 GSF | |
Nimble | |
Unique | |
Thursday 26 May 2016 | ||||
18:30 | FC Hlasela | Eskom FC | ||
Bronze Semi final | ||||
19:15 | GSK (soccer) | Rough Riders | ||
Plate Semi final | ||||
19:15 | Imagine FC | Power Strangers | ||
Bronze Semi final | ||||
20:00 | Mbambo Team | Newbies | ||
Gold Semi final | ||||
20:00 | Abadlali | Legends (Amajita FC) | ||
Gold Semi final | ||||
20:45 | Vikings | Shine-on Motors | ||
Warm up | ||||
20:45 | Maersk Legends (Soccer) | Harmonious Pools A | ||
Gold Semi final | ||||
21:30 | CC Rebels | Everton | ||
Bronze Semi ff | ||||
21:30 | Masterparts | Fourtune FC |
Thursday 26 May 2016 | |
18:30 Wembley | |
FC Hlasela | |
Eskom FC | |
19:15 Wembley | |
Bronze Semi final | |
GSK (soccer) | |
Rough Riders | |
19:15 Camp Nou | |
Plate Semi final | |
Imagine FC | |
Power Strangers | |
20:00 Wembley | |
Bronze Semi final | |
Mbambo Team | |
Newbies | |
20:00 Camp Nou | |
Gold Semi final | |
Abadlali | |
Legends (Amajita FC) | |
20:45 Wembley | |
Gold Semi final | |
Vikings | |
Shine-on Motors | |
20:45 Camp Nou | |
Warm up | |
Maersk Legends (Soccer) | |
Harmonious Pools A | |
21:30 Wembley | |
Gold Semi final | |
CC Rebels | |
Everton | |
21:30 Camp Nou | |
Bronze Semi ff | |
Masterparts | |
Fourtune FC | |
Monday 30 May 2016 | ||||
Div 2 Plate Final | ||||
18:30 | Catalans | Rebels FC | ||
20:00 | Harkers | RED DEVILS (Soccer) | ||
Div 2 Gold Final | ||||
20:00 | ACDC | Tycon United | ||
Monday Div 1 Bronze Final | ||||
20:45 | Berry & Donaldson (Soccer) | Triple X | ||
Div 2 Plate Final | ||||
20:45 | Bomb Squad | Naranek | ||
Div 2 Bronze Final | ||||
21:30 | Azzuri Aces | Legend Killers (Soccer) | ||
Monday Div 1 Gold Final | ||||
23:00 | The Usual Suspects | Ama-Caustic (Protea A) |
Monday 30 May 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Div 2 Plate Final | |
Catalans | |
Rebels FC | |
20:00 Wembley | |
Harkers | |
RED DEVILS (Soccer) | |
20:00 Camp Nou | |
Div 2 Gold Final | |
ACDC | |
Tycon United | |
20:45 Wembley | |
Monday Div 1 Bronze Final | |
Berry & Donaldson (Soccer) | |
Triple X | |
20:45 Camp Nou | |
Div 2 Plate Final | |
Bomb Squad | |
Naranek | |
21:30 Camp Nou | |
Div 2 Bronze Final | |
Azzuri Aces | |
Legend Killers (Soccer) | |
23:00 Wembley | |
Monday Div 1 Gold Final | |
The Usual Suspects | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
Tuesday 31 May 2016 | ||||
Bronze Final | ||||
19:15 | Northern Knights | Kwencha Strikers | ||
Bronze Final | ||||
19:15 | Revlogs | Rbs Predators | ||
Gold Final | ||||
20:00 | Kimberly Clark SA | Eurolux (Soccer) | ||
Plate Final | ||||
20:00 | Lipco | Queenspark FC | ||
Gold Final | ||||
20:45 | Two Oceans Soccer | Warriors |
Tuesday 31 May 2016 | |
19:15 Wembley | |
Bronze Final | |
Northern Knights | |
Kwencha Strikers | |
19:15 Camp Nou | |
Bronze Final | |
Revlogs | |
Rbs Predators | |
20:00 Wembley | |
Gold Final | |
Kimberly Clark SA | |
Eurolux (Soccer) | |
20:00 Camp Nou | |
Plate Final | |
Lipco | |
Queenspark FC | |
20:45 Wembley | |
Gold Final | |
Two Oceans Soccer | |
Warriors | |
Wednesday 01 Jun 2016 | ||||
Shield Final | ||||
18:30 | Varsity College (soccer) | Warriors Utd | ||
Plate Final | ||||
19:15 | Tsiba B | Espana FC | ||
Bronze Final | ||||
19:15 | Tsiba HCBA | Team Shebeen | ||
20:00 | Team (B) | Team (A) | ||
Gold Final | ||||
20:00 | UnReal Warriors | Kappa Newbs | ||
Bronze Final | ||||
20:45 | Unique | The 021z | ||
Gold Final | ||||
20:45 | PrimeTronics | Nimble |
Wednesday 01 June 2016 | |
18:30 Camp Nou | |
Shield Final | |
Varsity College (soccer) | |
Warriors Utd | |
19:15 Wembley | |
Plate Final | |
Tsiba B | |
Espana FC | |
19:15 Camp Nou | |
Bronze Final | |
Tsiba HCBA | |
Team Shebeen | |
20:00 Wembley | |
Team (B) | |
Team (A) | |
20:00 Camp Nou | |
Gold Final | |
UnReal Warriors | |
Kappa Newbs | |
20:45 Wembley | |
Bronze Final | |
Unique | |
The 021z | |
20:45 Camp Nou | |
Gold Final | |
PrimeTronics | |
Nimble | |
Thursday 02 Jun 2016 | ||||
18:30 | A-Gas FC | Eskom FC | ||
Bronze Final | ||||
19:15 | Legends (Amajita FC) | Masterparts | ||
Bronze Final | ||||
19:15 | Vikings | GSK (soccer) | ||
Gold Final | ||||
20:00 | Azzurri | CC Rebels | ||
Plate Final | ||||
20:00 | Imagine FC | Mbambo Team | ||
Gold Final | ||||
20:45 | Harmonious Pools A | Abadlali | ||
Bronze Final | ||||
20:45 | Everton | Newbies | ||
Gold Final | ||||
21:30 | Maersk Legends (Soccer) | Shine-on Motors |
Thursday 02 June 2016 | |
18:30 Wembley | |
A-Gas FC | |
Eskom FC | |
19:15 Wembley | |
Bronze Final | |
Legends (Amajita FC) | |
Masterparts | |
19:15 Camp Nou | |
Bronze Final | |
Vikings | |
GSK (soccer) | |
20:00 Wembley | |
Gold Final | |
Azzurri | |
CC Rebels | |
20:00 Camp Nou | |
Plate Final | |
Imagine FC | |
Mbambo Team | |
20:45 Wembley | |
Gold Final | |
Harmonious Pools A | |
Abadlali | |
20:45 Camp Nou | |
Bronze Final | |
Everton | |
Newbies | |
21:30 Wembley | |
Gold Final | |
Maersk Legends (Soccer) | |
Shine-on Motors | |
Monday 06 Jun 2016 | ||||
Gold Final | ||||
19:15 | The Usual Suspects | Ama-Caustic (Protea A) |
Monday 06 June 2016 | |
19:15 Camp Nou | |
Gold Final | |
The Usual Suspects | |
Ama-Caustic (Protea A) | |
Friday 10 Jun 2016 | ||||
20:10 | Team (A) | Team (B) |
Friday 10 June 2016 | |
20:10 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
Monday 13 Jun 2016 | ||||
21:30 | Team (A) | Team (B) |
Monday 13 June 2016 | |
21:30 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
Thursday 16 Jun 2016 | ||||
09:40 | Team (A) | Team (B) |
Thursday 16 June 2016 | |
09:40 Camp Nou | |
Team (A) | |
Team (B) | |
Friday 24 Jun 2016 | ||||
17:15 | Team (A) | Team (B) | ||
18:00 | Team (A) | Team (B) | ||
18:30 | Team (A) | Team (B) |
Friday 24 June 2016 | |
17:15 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
18:00 Camp Nou | |
Team (A) | |
Team (B) | |
18:30 Camp Nou | |
Team (A) | |
Team (B) | |
Thursday 30 Jun 2016 | ||||
20:00 | Legends (Amajita FC) | Team (A) |
Thursday 30 June 2016 | |
20:00 Camp Nou | |
Legends (Amajita FC) | |
Team (A) | |
Tuesday 02 Aug 2016 | ||||
20:00 | Team (B) | Team (A) | ||
20:45 | Kimberly Clark SA | RED DEVILS (Soccer) |
Tuesday 02 August 2016 | |
20:00 Camp Nou | |
Team (B) | |
Team (A) | |
20:45 Wembley | |
Kimberly Clark SA | |
RED DEVILS (Soccer) | |
Thursday 06 Oct 2016 | ||||
18:30 | Team (A) | Team (B) |
Thursday 06 October 2016 | |
18:30 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
Tuesday 01 Nov 2016 | ||||
19:15 | Team (A) | Team (B) |
Tuesday 01 November 2016 | |
19:15 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
Wednesday 02 Nov 2016 | ||||
18:30 | Team (A) | Team (B) |
Wednesday 02 November 2016 | |
18:30 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
Monday 07 Nov 2016 | ||||
18:10 | Team (A) | Team (B) |
Monday 07 November 2016 | |
18:10 Wembley | |
Team (A) | |
Team (B) | |
Thursday 26 Jan 2017 | ||||
20:45 | Veterans | Maersk Legends (Soccer) |
Thursday 26 January 2017 | |
20:45 Camp Nou | |
Veterans | |
Maersk Legends (Soccer) | |
Tuesday 06 Nov 2018 | ||||
20:00 | Eurolux (Soccer) | Shine-on Motors |
Tuesday 06 November 2018 | |
20:00 Wembley | |
Eurolux (Soccer) | |
Shine-on Motors | |